Slide background
Slide background
Slide background

STRATEGIA I KOMUNIKACJA
INTERNETOWA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nad strategiami dla klientów z różnych branż, potrafimy precyzyjnie określać wskaźniki sukcesu i dobierać skuteczne narzędzia w znanych nam obszarach
i kanałach sprzedaży.

Firmy które mają ustalone strategie online, wspomagamy w ich dopracowywaniu i weryfikacji.
Doradzamy przy wyborze korzystnych metod realizacji i poszerzaniu strategii komunikacyjnych o nowe media.
Proponujemy klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Strategia i komunikacja Internetowa

Strategia i komunikacja internetowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu strategii dla klientów z różnych branż potrafimy precyzyjnie określać wskaźniki sukcesu i dobierać skuteczne narzędzia w znanych nam obszarach i kanałach sprzedaży.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne na platformy IOS, które wspomagają procesy biznesowe w przedsiębiorstwach różnych branż. Przygotowujemy aplikacje mobilne w oparciu o posiadany kontent. Zajmujemy się promocją aplikacji, która nastawiona jest na uzyskanie wymiernych efektów.

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne

Prezentacja multimedialna, dzięki szerokim możliwościom wizualizacji przedstawionych informacji – połączenie dźwięku, obrazu grafiki, animacji – pozwala na atrakcyjne przedstawienie dowolnego zagadnienia. Przygotowujemy profesjonalne prezentacje multimedialne z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Bazy danych

Bazy danych

Posiadamy obszerną i zróżnicowaną bazę klientów biznesowych oraz bazę konsumencką. Nasze bazy mogą być targetowane według wielu kryteriów, co umożliwia dotarcie z ofertą do sprecyzowanej grupy docelowej i prowadzenie skutecznych kampanii e-mailingowych.

Profesjonalne strony w technologii RWD

Profesjonalne strony w technologii RWD

Strony internetowe w technologii RWD idealnie dostosowują się do rozdzielczości monitora oraz urządzeń mobilnych. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem responsywnych stron internetowych, a także reorganizacją i przebudową istniejących stron www na wersje responsywne.

E-mailing

E-mailing

E-mail marketing to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe planowanie, kreację, copywriting oraz realizację kampanii e-mailingowych. Każda zrealizowana kampania podsumowana zostaje w raporcie skuteczności.

Social media

Social media

Social media marketing otwiera drzwi do nowego rodzaju komunikacji z odbiorcami, buduje świadomość marki oraz skutecznie wspiera mechanizmy sprzedażowe. Zajmujemy się prowadzeniem efektywnych kampanii reklamowych przystosowanych do specyfiki środowiska social mediów.

Wideo e-mailing

Wideo e-mailing

Wideo e-mailing charakteryzuje się wysoką atrakcyjnością przekazu, przez co stanowi idealne narzędzie do prezentacji animacji, spotów reklamowych lub filmów promocyjnych. W odróżnieniu od reklamy telewizyjnej umożliwia spersonalizowaną komunikację do wybranej grupy docelowej.

Formularz kontaktowy

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

+48 22 319 32 13

+48 22 528 02 13

+48 22 319 32 99

bok@mobileb2b.pl

Pełne dane kontaktowe