Kontakt

+48 22 319 32 13
+48 22 528 02 13
+48 22 319 32 99
bok@mobileb2b.pl

SP. Z O.O.
EMPARK Business Park
Budynek SATURN, piętro 7
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
NIP 521 365 87 14
Kontakt

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem Twoich danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego będzie MobileB2B sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do żądania od Nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz do przenoszenia danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Pawlukiewicz
Dyrektor sprzedaży ds. projektów online
magdalena.pawlukiewicz@mobileb2b.pl
Izabela Nowakowska-Oraczewska
New Business Director
izabela.nowakowska@mobileb2b.pl

Izabela Staniszewska
Ad Sales Manager
izabela.staniszewska@mobileb2b.pl
Michał Barwiński
Team Leader – Project Manager
michal.barwinski@mobileb2b.pl

Tymoteusz Bilecki
Project Manager
tymoteusz.bilecki@mobileb2b.pl
Anna Bielecka
Project Manager
anna.bielecka@mobileb2b.pl

Adriana Pękala
Ad Sales Specialist
adriana.pekala@mobileb2b.pl
Katarzyna Andrzejewska
Junior Ad Sales Specialist
katarzyna.andrzejewska@mobileb2b.pl